Випрямляч інверторний ПАТОН ВДИ-MINI

  • Артикул: 5874588
  • Виробник: Патон
  • Модель: Выпрямитель инверторный ПАТОН ВДИ-MINI
  • Наявність: 2-3 Days
  • 2799.00 грн


  • Самовивіз - Новая пошта 50 грн
  • Самовивіз - склад Безкоштовно

  • Готівкою: при отриманні
  • За передоп. Visa / MasterCard
  • Безготівковими: з ПДВ / без ПДВ

Випрямляч інверторний ПАТОН ВДИ-160E DC ММА

Інверторний випрямляч ПАТОН ВДИ серії ЕСО призначений для ручного дугового зварювання (РДС). Розроблено конструкторсько-технологічним відділом ОЗСО з урахуванням нинішніх тенденцій в економіці країни.

Даний апарат створений із застосуванням двох ключових принципів: Екологічність - збереження ресурсів країни за рахунок зниженого використання матеріалів у виробництві апаратів і низького споживання електроенергії в процесі зварювання.

Економія - конкурентна ціна в порівнянні з аналогічними апаратами і економія коштів споживача за рахунок зниженого енергоспоживання. Ключовою перевагою ПАТОН ВДИ-250E DC MMA є поєднання малих масогабаритних параметрів (4,3 кг).

Призначення:

Рішення побутових завдань (зварювання: металевих труб вода/газ/димоходи і відсотків з нержавіючих сталей, металевих петель, листів профнастилу), облаштування територій дачних ділянок і житлових будинків (теплиці, навіси, альтанки, паркани).

Властивості і переваги:

Крім захисту від стрибків напруги встановлена ​​система стабілізації роботи при великих довготривалих перепадах напруги в мережі живлення від 170В до 260В. Але на мінімальному напрузі 170В можна провести зварювання електродом не більше Ø3мм; Адаптований до стандартної побутової електромережі. За рахунок високого ККД джерело забезпечує вдвічі менше електроспоживання в порівнянні з традиційними джерелами; Зручність роботи завдяки гарній тривалості навантаження (ПН) на номінальному струмі, що дозволяє проводити зварку комфортно електродами Ø3мм на їх номінальному струмі; Підвищена надійність апарату в умовах запиленого виробництва; Вся електроніка в апараті просякнута двома шарами високоякісного лаку який забезпечує надійність виробу протягом усього терміну служби; Плавне регулювання струму зварювання; Покращена стабільність горіння дуги.

Також в нашому інтернет-магазині Ви зможете придбати зварювальні електроди виробництва Esab і комплектуючі до даного апарату.

Товар має всі необхідні сертифікати якості.


Характеристики
Виробництво Патон
Діаметр електрода 2,0-4,0 мм
Застосування MMA
Напруга живильної мережі 220 Вольт
Навантаження в Амперах 20-150 Ампер
Написати відгук
Погано  Добре
Рекомендовані товари
Електродотримач DE2200 Аbicor Binzel

Електродотримач DE2200 Аbicor Binzelдля ручного ду..

354.97 грн

Зварювальні рукавички СВ 35

Рукавички-краги з підкладкою з товстого телячого с..

125.00 грн

Зварювальні електроди ESAB OK 46.00 3.2 (5.5 кг)

Зварювальні електроди ESAB OK 46.00 2.5 Є уніве..

378.31 грн 500.70 грн