Зварювальний апарат MIG-200 (N229) (без пальника) (MIG / MAG)

 • Артикул: N229
 • Виробник: Jasic
 • Модель: MIG-200
 • Наявність: На складі
 • 19260.00 грн


 • Самовивіз - Новая пошта 50 грн
 • Самовивіз - склад Безкоштовно

 • Готівкою: при отриманні
 • За передоп. Visa / MasterCard
 • Безготівковими: з ПДВ / без ПДВ

Зварювальний апарат MIG-200 (N229) (без пальника) (MIG/MAG)


Апарат для зварювання інверторного типу, застосовуваний для напівавтоматичного зварювання на постійному (DC) струмі в середовищі захисних газів дротом суцільного перетину (MIG / MAG) або ж для зварювання порошковим дротом (FCAW). Як захисний газ використовуються аргон (Ar), вуглекислий газ (CO2) або їх суміші. Додаткові режими: аргонодуговая зварювання (TIG) і ручна дугова зварка (MMA).

MIG-200 (N229) входить в DIGI-серію, перевага якої - синергетична система управління, яка підвищує ефективність зварювального процесу і полегшує роботу зварника. Встановлено чотири групи параметрів, вибір яких винесено на панель управління в меню режимів зварювання. Група параметрів підбирається в залежності від типу захисного газу (СO2 або 98% Ar + 2% CO2) і товщини дроту. Схема відводу тепла така ж, як і в апаратах PRO-серії - ICS, розроблена компанією Kemppi. Розділеними потоками повітря охолоджуються тільки «гарячі» вузли, а до зон з точною електронікою подача зовнішнього повітря обмежується, щоб уберегти від скупчення пилу і виходу з ладу.

Інверторна схема заснована на транзисторах IGBT типу, що дозволяє отримати потужне обладнання з відносно невеликою вагою, компактними габаритами і тривалим часом включення. Під час роботи в режимі напівавтомата процес зварювання контролюється керуючим контуром інвертора, при цьому дуга стійка, кількість бризок зведено до мінімуму, а сама зварювання відрізняється високою ефективністю. Вбудований блок зниження напруги холостого ходу (VRD) з індикацією на панелі управління.

Управління інвертором просте і, навіть якщо істотного досвіду зварювання немає, розібратися з ним легко. Для управління ключовими параметрами зварювання, такими як сила струму і напруга встановлені ручки. Значення параметрів виводяться на два окремих дисплея. Перемикання між режимами MIG / MAG, MMA, TIG, а також вибір синергетичних процесів теж організований у вигляді єдиної поворотною ручки на панелі. Вбудований двухроліковий механізм, що подає розрахований на роботу з касетами до 5 кг. Застосовується дріт діаметрами від 0.6 до 1.0 мм. На передній панелі встановлений штекер перемикання полярності для роботи самозахисного дротом. Крім стандартного роз'єму KZ-2 (т.зв. еврораз'ём) апарат укомплектований роз'ємом (9 pin) для підключення пальника пістолетного (шпулечного) типу. Така пальник працює з котушкою 1 кг і використовується при зварюванні тонким дротом, зокрема алюмінієвої. При роботі алюмінієвими дротами можна не заміняти подає канал і ролик в самому апараті. TIG-пальник також підключається через роз'єм KZ-2, при цьому не потрібен окремий шланг для газу, під час роботи апарату пальник не знаходиться постійно під напругою, а включається після натискання на кнопку.

Jasic MIG-200 (N229) - оптимальне рішення для монтажно-ремонтних робіт на виїзді, в одному корпусі зібрано функціонал відразу трьох видів зварювання, вага для апарату такого класу можливостей невеликий (всього 12.5 кг), вбудований блок VRD дозволяє безпечно працювати в приміщеннях з підвищеною вологістю, а робота від побутової електромережі (220 В, 1 фаза) знімає проблему пошуку джерела живлення.
Якщо потрібен апарат менш потужний, рекомендуємо звернути увагу на Jasic MIG-160 (N227), у нього такий же функціонал, але значення номінального зварювального струму нижче.

Стандартний функціонал:

напівавтоматичне зварювання дротом суцільного перетину (MIG / MAG)
зварювання порошковим дротом (FCAW)
аргонодуговая зварювання (TIG) з контактним підпал
ручна дугова зварка покритим електродом (MMA)
синергетичне управління (4 процесу)
«Гарячий старт» (Hot Start), «форсаж дуги» (Arc Force)
зниження напруги холостого ходу (VRD)
дожіг дроту
В комплекті:

апарат MIG-200 (N229) - 1 шт.
клема маси з кабелем - 1 шт.
паспорт (інструкція з експлуатації) - 1 шт.
Ціна вказана з урахуванням ПДВ.

Товар має всі необхідні сертифікати якості.

Характеристики
Гарантійний термін 12 міс
Діаметр дроту 0,6-1,0 мм
Діапазон зварювального струму 30-200 Ампер
Застосування MIG/MAG+MMA
Напруга живильної мережі 220 Вольт
Написати відгук
Погано  Добре
Рекомендовані товари
Спрей Super pistolen spray Abicor Binzel

Спрей який застосовують для захисту пальників Міг-..

125.45 грн

Зварювальний пальник серії MB EVO 15 (3м)

Зварювальний пальник серії MB EVO 15 (3м)Аргументи..

3029.37 грн