Швидка
обробка замовлення
протягом 20 хвилин
Широкий
асортимент
обладнання та матеріалів
Оперативна
доставка
після доставки день у день
Наша продукція
Ми забезпечимо Ваше підприємство всім необхідним обладнанням і якісними витратними матеріалами в широкому асортименті за оптовою ціною, для різних видів зварювальних робіт і металообробних робіт.
Докладніше Зварювальні апарати
Докладніше Зварювальні напівавтомати (MIG/MAG)
Докладніше Зварювальні інвертори (MMA)
Докладніше Аргоно дугова зварка (TIG)
Докладніше Зварювальний дріт
Докладніше Електроди
Докладніше Зварювальні прутки присадки
Докладніше Зварювальні пальники для MIG/MAG
Докладніше Комплектуючі до устаткування (MMA)
Докладніше Комплектуючі до пальників (TIG)
Докладніше Комплектуючі до пальників (MIG/MAG)
Докладніше Апарати плазмового різання
Докладніше Комплектуючі до плазмотронів
Докладніше Засоби індивідуального захисту
Докладніше Газові редуктори
Докладніше Газові пальники
Докладніше Запчастини для газозварювання
Докладніше Абразивні матеріали
Докладніше Зварювальна хімія
Докладніше Блоки охолодження
Докладніше Болгарки
Докладніше Перфоратори
Докладніше Шурупокрути
Докладніше Генератори, електростанції
Докладніше Компресори
Докладніше Манометри
Про компанію

Мережа магазинів зварювального устаткування і матеріалів E-Weld включає в себе сучасний Інтернет магазин, а так само магазини по всій території України. Мережа магазинів EWeld що входить до Групи компаній «Зварювальний світ», яка вже понад 15 років успішно працює на ринку зварювального і металообробного обладнання, а так само витратних м..

Докладніше
Заповніть форму, і ми зробимо унікальну
спецпропозицію на товар, що вас цікавить!
Доставка по всей Украине
Доставка по всій
Україні
Останні статті
Технологія зварювання MIG/MAG: параметри зварювального процесу і використовувані гази
23.12.2020
3496

При MIG/MAG зварювання дріт плавиться в середовищі захисного газу і надходить в зону формування шва. Параметри процесу ділять на поставлені перед початком робіт і залежні від кваліфікації зварювальника.

Застосування вольфрамових електродів
17.12.2020
1249

Різноманітність кольорів вольфрамових електродів часто викликає труднощі з вибором у новачків в зварюванні. Даний огляд допоможе розібратися в класифікації, щоб купити електрод з урахуванням умов застосування.

Особливості зварювання алюмінію  полуавтоматом
17.12.2020
2500

Зварювання алюмінієвих заготівок вимагає певних знань, навичок і застосування сучасного обладнання. Найбільш продуктивний метод - використання MIG апарату з подачею дроту.

Переваги аргонового зварювання перед використанням вуглекислотного газу
16.12.2020
1367

Існує думка, що раз вартість суміші на основі аргону вище, то і собівартість зварювання збільшується. Чи так це дізнайтеся зі статті написаної фахівцями E Weld

Обираємо зварювальний пруток для нержавіючої сталі
22.07.2020
1309

Якщо Ви плануєте зварювання нержавіючих заготовок аргоном, без відповідних видаткових матеріалів не обійтися. Дізнайтеся як підібрати підходящий зварювальний пруток, враховуючи наш великий асортимент.

Напівавтоматичне зварювання дротом без захисного газу: особливості та технологія
15.11.2019
2183

Зварювання напівавтоматичним обладнанням з постійною подачею дроту дозволяє підвищити продуктивність праці, створюючи міцні шви навіть на тонколистових заготовках.

Евелд: надійний інтернет-магазин зварювального обладнання та витратних матеріалів для зварювання

Надійне зварювальне обладнання та професійні інструменти для металообробки покращують ефективність виробничих операцій в цехах, на підприємствах, СТО, тому наш інтернет-магазин реалізує виключно якісні товари від провідних зарубіжних і вітчизняних виробників. Замовляючи товар у нас, Ви зможете особисто переконатися в надійності обладнання, якості витратних матеріалів. Доступні ціни на нашу продукцію, грамотні консультації менеджерів, швидка обробка замовлень. Ці умови супроводжують кожну угоду. Доставку товару здійснюємо по всій території України.

Асортимент магазину

Товари, представлені в продажу, для зручності пошуку і порівняння класифіковані за категоріями. Для замовлення доступні різні конфігурації зварювальних апаратів, інверторів, пальників, устаткування для різання, зварювальний дріт, електроди та усі необхідні комплектуючі деталі до них. Є в наявності і корисні аксесуари, які роблять відповідальну роботу з металом безпечною та простою:

Особливості взаємодії з покупцями

Роблячи ставку на лояльну політику ціноутворення, наш інтернет-магазин забезпечує кожну укладену угоду відмінним клієнтським сервісом. Покупці можуть скористатися знижками, взяти участь в акційних програмах, замовити послуги з грамотного налаштування придбаного обладнання. Це дозволить не тільки заощадити вам час і гроші, але і підвищити ефективність вашого виробництва.