Подвійний шланг для зварювання кисень і ацетилен "ALSAFLEX"

  • Артикул: 2258114
  • Модель: Двойной шланг для сварки кислород и ацетилен ALSAFLEX
  • Наявність: Під замовлення
  • 73.00 грн


  • Самовивіз - Новая пошта 50 грн
  • Самовивіз - склад Безкоштовно

  • Готівкою: при отриманні
  • За передоп. Visa / MasterCard
  • Безготівковими: з ПДВ / без ПДВ

РУКАВА (ШЛАНГИ) ГАЗОВІ

Рукава газові (шланги газозварювальні гумові товстостінні) можна назвати лінією, по якій проводиться подача газу під тиском для газового зварювання і різання металу. Вони мають внутрішній гумовий шар, потім йде нитяною каркас і потім знову шар гуми - зовнішній. По шлангах подається горючий газ, ацетилен, пропан, бутан, рідке паливо, кисень. Шланги діляться по класах. Кожному класу відповідає певна група газів, для якої він може використовуватися.

КОНСТРУКЦІЯ шланг для газового ЗВАРЮВАННЯ

Стандартний газозварювальний рукав є багатошаровою структуру, що забезпечує захист від агресивного середовища і захищає рукав від розриву при впливі високого тиску. Конструктивно установка складається з:

внутрішнього гумового шару, забезпечує низький опір руху середовища і високий рівень захисту від агресивних в хімічному сенсі газів;

нитяною обплетення в один або кілька шарів, яка виконує роль армуючого шару;

верхнього гумового шару, що оберігає від зовнішніх механічних впливу і підвищує загальну міцність виробу.

В якості основного матеріалу використовується спеціальна технічна гума, відрізняється морозостійкістю, міцністю і хімічною інертністю. В рукавах для газового зварювання колишніх років випуску уздовж зовнішнього шару йшла кольорова смуга, що показує, для якого газу призначений шланг. Зараз вони просто робляться з матеріалу різного кольору. Шланги для кисню, ацетилену, фарбуються відповідно:

синім;

червоним;

Це дозволяє зварнику не переплутати їх при приєднанні до балонів і пальників

Така конструкція забезпечує шланг для зварювання високою гнучкістю - його можна без праці змотати в бухту, високою міцністю і стійкістю до води і механічних впливів. Зварювальний рукав для газу часто експлуатується в досить складних умовах будівельних майданчиків, ремонтних і виробничих цехів, де він може контактувати з брудом, маслами, різного роду хімічними рідинами. Міцність шлангів забезпечує захист від протікання робочого газу в атмосферу і оберігає від звуження внутрішнього каналу при вигинах або зовнішніх впливах.

Проводиться зварювальний рукав в діаметрах 6,3 - 9 мм (по внутрішньої порожнини) в двох видах виконання - для помірного і для холодного клімату. У першому випадку діапазон робочих температур, при яких шланг зберігає гнучкість і міцність, складає - 30 ... + 70 0С, у другому - від - 55 ... + 70 0С. Як видно з діапазону, обидва види рукавів можна використовувати і в умовах тропіків, верхня межа температури досить високий.

Спарені рукава легко роз'єднуються для підключення до арматури, їх дуже зручно використовувати під час зварювальних робіт.

Технічні характеристики:

Температурний режим: -30 ° C / + 70 ° C

Робочий тиск: 20 бар

Робочий тиск (макс.): 60 бар

Внутрішній шар: SBR / NR, чорний, гладкий.

Армування: Сітка з одного шару поліестеру.

Ціна вказана з урахуванням ПДВ за 1 метр

Зовнішній шар: NR / EPDM, синій і червоний, гладкий, стійкий до атмосферних впливів.

Позначення: Безперервне біле позначення: ALSAFLEX (ID) mm EN559 WP 20 BAR


Стандарт: EN559 / ISO3821 / AS1335

Характеристики
Діаметр 12 мм (внеш)
Тиск повітря 20 Бар
Діаметр шлангу 6+6 мм (внутр)
Написати відгук
Погано  Добре

Теги: Подвійний шланг для зварювання кисень і ацетилен "ALSAFLEX"