Каталог

Апарати плазмового різання

Апарат плазмової різки ESAB Cutmaster 40

Апарат плазмової різки ESAB Cutmaster 40Легке пром..

56112.49 грн

Апарат плазмової різки Jasic CUT 80

Апарат плазмової різки Jasic CUT 80Jasic CUT-80 (L..

23950.00 грн

Апарат повітряно-плазмового різання Jasic CUT-40

Апарат повітряно-плазмового різання Jasic CUT-40..

8202.00 грн

Апарат ручного плазмового різання EX-TRAFIRE 30H

Апарат ручного плазмового різання EX-TRAFIRE 30HКо..

28977.50 грн

Плазморіз JACKLE Plasma 60 ЕA

Плазморіз JACKLE Plasma 60 ЕA JACKLE Plasma 60 ЕA..

65953.72 грн

Установка плазмового різання ESAB Cutmaster 60

Установка плазмового різання ESAB Cutmaster 60ESAB..

124150.98 грн

Апарат для різання CUT-60

Апарат для різання CUT-60 Jasic CUT-60 (L204) -..

22650.00 грн

Апарат повітряно-плазмового різання EX-TRAFIRE 85

Система плазмового різання EX-TRAFIRE 85EX-TRAFIRE..

56447.49 грн

Установка плазмового різання

Установка плазмового різання призначена для розрізання матеріалів з різних металів і сплавів товщиною до 100 мм з будь-якою конфігурацією лінії різу. Також вона може використовуватися для зварки і термічної обробки металевих деталей, що вимагають спрямованого нагрівання металу (пайка, отжиг, гарт і ін.).

Пристрій агрегату

Апарат плазмової різки складається з наступних основних елементів:

джерела електроживлення необхідної потужності;
повітряного компресора для подачі стисненого повітря;
ручного плазмового різака (плазмотрона);
силового кабелю і шланга для подачі повітря.
Як джерело електроживлення застосовуються апарати для зварювання різного типу. Чим могутніше джерело, тим більшу товщину заготовок зможе розрізати плазмотрон. Залежно від потужності і додаткових опцій залежить ціна апарату плазменного різання металу.

Для роботи пристрою необхідний компресор, який забезпечує подачу необхідного обсягу стисненого повітря до плазмотрону. Разом з ним застосуються ресивер для згладжування стрибків тиску і система фільтрації для очищення повітря.

Плазмовий різак складається з корпусу з кнопкою управління, сопла і електрода (катода), виконаних із спеціальних жароміцних матеріалів. Вони піддаються найбільш інтенсивного зносу і є основними витратними матеріалами при використанні інверторів плазмового різання, несвоєчасна зміна яких негативно позначається на якості робіт.

Принцип роботи агрегату

При подачі на плазмотрон зварювального струму в його робочому каналі виникає електродуги, яка іонізує потік подається в сопло стисненого повітря, перетворюючи його в плазмовий струмінь з температурою понад 20 тисяч градусів, що виходить з сопла з високою швидкістю. При наближенні струменя плазми до поверхні матеріалу між ними виникає електродуги і метал в цьому місці починає плавитися. Вступник в сопло потік стисненого повітря охолоджує робочі елементи плазмотрона і видуває розплавлений метал із зони різу, утворюючи розрізається лінію потрібної конфігурації.

Види і особливості плазмових апаратів для різання металу

Як джерело зварного струму можуть застосовуватися інверторні або трансформаторні пристрої. Інвертори відрізняються компактністю і невеликою вагою, але при цьому мають невелику потужність і дуже чутливі до перепадів напруги в мережі. Трансформаторні прилади є більш надійними і потужними, але мають великі габарити і велику вагу, тому застосовуються в основному в промисловості на стаціонарних установках з ЧПУ.

За конструкцією машини плазмового різання бувають з вбудованим або виносним повітряним компресором. Інверторні переносні моделі з вбудованим компресором забезпечують підвищену зручність при роботі за рахунок мобільності, компактність і невелику вагу.

За способом охолодження плазмотрона обладнання для різання може бути водяного або повітряного типу. Апарати повітряно-плазмового різання в основному використовуються в невеликих майстерень і в побутових умовах. Вони мають невелику потужність і можуть різати метал товщиною до 50 мм. Апарати з водяним охолодженням використовуються для машинної різання на потужних стаціонарних установках з ЧПУ, здатних розрізати метал товщиною до 100 мм.

В Інтернет магазині зварювального обладнання E-Weld можна купити плазмову різку в Україні за вигідною ціною. Нашим клієнтам ми надамо професійні консультації, технічну підтримку і швидку доставку продукції в будь-яку точку країни.