Каталог

Засоби індивідуального захисту

Зварювальнa маска з відкидним склом Esab G30

Зварювальнa маска моделі G30 від компанії Esab зн..

3072.54 грн

Зварювальнa маска моделі F20

Зварювальнa маска моделі F20від компанії Esab знах..

1396.00 грн

Зварювальнa маска Хамелеон Forte MC-3000

Зварювальнa маска Хамелеон Forte MC-3000Зварювальн..

550.00 грн

Зварювальнa маска Хамелеон Forte МС-3500

Зварювальнa маска Хамелеон Forte МС-3500 У даній ..

600.00 грн

Зварювальна маска ESAB A30

Зварювальна маска ESAB A30 з автоматичним затемнен..

2465.72 грн

Зварювальна маска ESAB Savage A40

Зварювальна маска ESAB з автоматичним світлофільтр..

3690.39 грн

Зварювальна маска ESAB Savage A40

Зварювальна маска ESAB з автоматичним світлофільтр..

3690.39 грн

Зварювальна маска SENTINEL A50

Зварювальна маска SENTINEL A50 з автоматичним світ..

13839.80 грн

Зварювальна маска хамелеон ADF 600S дизайн ABICOR BINZEL

Зварювальна маска хамелеон ADF 600S дизайн ABICOR ..

4037.72 грн

Маска зварювальника Esab Eco Arc II

Оптимальний зварювальний щиток-маска від Esab Eco-..

690.32 грн

Окуляри жовті ESAB Warrior Spec Amber

ESAB Warrior Spec Amberокуляри захисні, призначені..

229.77 грн

Захисні окуляри 2845

Захисні окуляри 2845 марки 3М Створені з урахув..

580.28 грн

Захисні окуляри ІЧ 5 AS 2805

Захисні окуляри ІЧ 5 AS 2805Накладні захисні окуля..

517.66 грн

Захисні окуляри димчасті ESAB Warrior Spec Smoked

Захисні окуляри димчасті ESAB Warrior Spec SmokedО..

245.80 грн

Захисне скло для маски зварювальника ADF 600S 117 * 118 внутрішнє

Захисне скло для маски зварювальника ADF 600S 117 ..

36.07 грн

Засоби індивідуального захисту

Створення металевих конструкцій, будівництво, виготовлення нероз'ємних вузлів не обходяться без участі зварювальника. Ця технологія застосовується в виробничих процесах, при ремонтах і в побутових умовах. Ці процеси пов'язані з небезпекою травматизму і виникненням хронічних захворювань. Засіб індивідуального захисту (ЗІЗ) мінімізує ризики і забезпечить комфортні умови праці фахівця.

Спеціальні засоби захисту зварника
Зварювальник буде відчувати себе безпечно в різних умовах, якщо застосує спеціалізоване обладнання та спецодяг. Захист під час зварювальних робіт регламентується ГОСТ 12.4.011-89 і обов'язкова до використання.

У перелік ЗІЗ включені:

спецодяг - комбінезони, штани, куртки повинні бути промарковані символом «ТР». Вбереже від попадання від крапель і бризок розплавленого металу, іскор і окалини. Робочий одяг виготовляється в літньому і зимовому виконанні;

захист при зварюванні органів дихання забезпечується спеціальними респіраторами, які зупиняють пил, дим і токсичні гази, в особливо складних випадках застосовуються ізолюючі протигази;

маски і окуляри запобігають опік сітківки, потрапляння розпечених часток в очі;

в індивідуальні засоби захисту зварника входять брезентові і шкіряні рукавиці або рукавички, промарковані відповідним чином;

взуття шкіряне з посиленими носками повинна відповідати вимогам ГОСТ.

Особливості ЗІЗ

Комплект «спецодяг і рукавички» - надійний засіб індивідуального захисту шкіри від опіків. Це легка і зручна одяг спеціального крою, яка мінімізує розриви і потертості. Матеріал, що використовується не підтримує горіння і оброблений додатковими жаростійкими складами. Силкова рукавички захищають від прорізів і проколів.

Засоби індивідуального захисту зору - це окуляри і світлофільтри. Вони оберігають від ураження сітківки поблизу випромінювання зварювальної дуги. Матеріал витримує підвищені температури, оснащений прозорим загартованим склом від пошкодження бризками і краплями розплаву.

Засоби індивідуального захисту органів дихання є респіратори, фільтруючі і ізолюючі протигази. Респіратори комплектуються знімними фільтрами з різними активними елементами. Фільтри встановлюються, виходячи з умов праці. Вони протистоять органічним летючим розчинників, пилу едкому туману і зважити сторонніх компонентів. Використання пристроїв такого типу надійно вбереже дихальні шляхи. У критичних умовах використовуються протигази.

Спеціалізовані маски - це ефективний захист особи для зварювання, ціна виробу залежить від конструкції і застосовуваних матеріалів. Компанія «EWeld» пропонує вироби з відкидним склом, маски-хамелеон з миттєвим затемненням, обладнання, поєднане з блоком фільтрації і подачі повітря.

Вироби шведської компанії «Esab» - завжди висока якість і комфорт при роботі.

Професійні захворювання

Нехтування технікою безпеки і ЗІЗ призведе до травматизму, розвитку хронічних захворювань і отруєнням агресивними елементами.

Механічні пошкодження (опіки, розтягнення, переломи, порізи) можна запобігти використанням спецодягу, рукавичок і взуття встановленого зразка.

Отруєння марганцем призводить до хронічних захворювань печінки і кровоносної системи. При роботі з марганецсодержащих електродами потрібна організація місцевих витяжок і використання респіраторів. Сварка в закритих ємностях передбачає застосування протигаза.

Захворювання дихальної системи пов'язано з утворенням високодисперсною аерозолі з підвищеним вмістом пилу металів. Вдихання цієї суспензії призводить до ураження легень, хронічного бронхіту і бронхіальної астми. Використання сучасних респіраторів оберігає легені від попадання шкідливих речовин.

Компанія «EWeld» реалізує засоби індивідуального захисту зварника, купити які можна безпосередньо на сайті. Ми пропонуємо товари від провідних виробників, що пройшли випробування і сертифіковані на міжнародному рівні.