Каталог

Перфоратори

Акумуляторний перфоратор Makita DHR243RTJ1

Акумуляторний перфоратор Makita DHR243RTJ1 Безщіт..

25000.00 грн

Акумуляторний перфоратор Makita HR140DZ

Акумуляторний перфоратор Makita HR140DZ -Відмінна..

4113.00 грн

Перфоратор Bosch GBH 2-26 DRE

Перфоратор BOSCH GBH 2-26 DRE Professional - потуж..

5100.00 грн

Перфоратор Bosch GBH 3-28 DRE

Перфоратор BOSCH GBH 3-28 DRE Professional - потуж..

8580.00 грн

Перфоратор Bosch GBH 4-32 DFR-S

Перфоратор BOSCH GBH 4-32 DFR-S Professional - пот..

16500.00 грн

Перфоратор Bosch PBH 2100 RE

Перфоратор Bosch PBH 2100 RE зручний, легкий, комп..

3140.00 грн

Перфоратор Bosch PBH 2500 RE

Перфоратор BOSCH PBH 2500 RE - потужний, практични..

3439.00 грн

Перфоратор Makita HR2470

Перфоратор Makita HR2470 Перфоратори Makita маю н..

4099.00 грн

Перфоратор Makita M8700

Makita M8700 Перфоратор -2 режими роботи - свердл..

3427.00 грн

Перфоратор - це надійний ручний електричний інструмент, призначений для експлуатації в умовах змінної ударного навантаження. Він використовується при будівництві - свердління отворів в твердих матеріалах, демонтаж конструкцій та покриттів, буріння, штроблення, обробка поверхонь.

Перфоратори або ударний дриль

Незважаючи на схожу конструкцію, ці два інструменти мають особливості застосування. Основне призначення дрилі - свердління, яке може бути доповнено невеликими ударними рухами шпинделя. Перфоратор орієнтований на удар, доповнений обертовим рухом. Вартість перфоратора трохи вище, але і продуктивність непорівнянна з побутовими ударними дрилями.

 • Якщо ви не плануєте масштабні ремонтні роботи, і інструмент потрібен для побутового періодичного використання, вибирайте ударну дриль.
 • Великий електричний перфоратор забезпечить роботу з будь-якими твердими будівельними матеріалами в умовах будівництва та ремонту приміщень, при прокладці кабелів, бурінні отворів і інших важких роботах.

У другому випадку слід придбати побутової або напівпрофесійний перфоратор, ціна інструменту виправдає його високі можливості.

Конструкція і особливості

У корпусі, виконаному з ударостійкого пластику, розміщений електродвигун, який забезпечує силову роботу обладнання. Безпосередньо він відповідає за обертання шпинделя, а поступальний рух ріжучого інструменту забезпечується кількома способами:

 • застосування пневматичного або електромагнітного поршня - удар по бойку передається через демпфуючий елемент. Будівельний ручної перфоратор такого типу є напів-і професійним обладнанням;
 • міні перфоратор для дому з механічною передачею удару на шпиндель не забезпечує належну потужність, але з успіхом справляється з побутовими завданнями, при цьому його вартість значно нижче більш складних аналогів.

Інструмент може працювати в трьох режимах:

 • для м'яких матеріалів і отримання отворів високої точності застосовується свердління. Устаткування працює в безударном режимі дрилі;
 • для виконання отворів в твердих будівельних матеріалах застосовується режим обертання шпинделя, доповнений зворотно-поступальним рухом інструменту;
 • для демонтажу бетонних і цегляних конструкцій, зняття кахельної плитки і ін. використовується режим роботи без обертання шпинделя. Як ріжучий інструмент використовується спеціальне зубило.
 • Продаж перфораторів з трьома режимами роботи також здійснюється нашою компанією, актуальна вартість вказана на сайті. Таке обладнання відноситься до професійного класу і застосовується спеціалізованими будівельними бригадами. Найбільш поширене дворежимні обладнання.

  Для закріплення інструменту на пристрій монтуються патрони різного типу. Перфоратор зі змінним патроном значно розширює можливості обладнання по використанню ріжучого інструменту з різними хвостовиками.

  За способом розташування двигуна розрізняють прямі і бочкові моделі.

  • У прямих - електродвигун розташований горизонтально, його вісь збігається з напрямком роботи ріжучого інструменту. Модель краще збалансована, має оптимальне поєднання ваги і потужності. Застосовується в побутових умовах роботи.
  • У бочкових - двигун встановлений вертикально і становить з напрямком роботи ріжучого інструменту кут в 900. Таке конструктивне рішення застосовується для потужного професійного обладнання, оскільки інше розміщення силового вузла знижує експлуатаційні характеристики.

  Як правильно вибрати

  Існує кілька критеріїв для раціонального вибору обладнання для конкретних умов експлуатації. Технічні параметри вказані на упаковці.

  • Енергія удару - це найважливіший показник, який вимірюється в джоулях (Дж). На упаковці вказано цей параметр. Для побутових моделей досить 2 - 3 Дж, для професійних - до 20 Дж.
  • Частота ударів в хвилину визначає продуктивність і ефективність.
  • Спосіб живлення - якщо на будівельній ділянці передбачено централізоване електрозабезпечення, проблема вирішена. Але при його відсутності або під час роботи в важкодоступних місцях можна застосувати акумуляторні батареї. Слід враховувати, що такі еноргонакопичувачів встановлюються на побутові моделі.
  • Потужність не є основним критерієм, але досить важлива. Для свердління потрібні значно більші енерговитрати, ніж для буріння, тому електроінструмент повинен мати збалансовані параметри.

  Перфоратор Bosh, який пропонує наша компанія, має привабливе співвідношення вартості і технічних можливостей. Модельний ряд забезпечує оптимальним інструментом широке коло замовників. Технологічні деталі, висока ергономіка та економічність роботи роблять експлуатацію обладнання ефективною і зручною.

  Якщо ви хочете купити перфоратор дешевше, стежте за акціями та знижками на нашому сайті.