Каталог

Цанги

Цанга WE-D 1,6 мм

Цанга WE-D1,6 мм, довжина 50 мм є комплектуючих ма..

55.80 грн

Цанга WE-D 2,0 мм

Цанга WE-D 2,0 мм BINZEL, підходить в комплектацію..

55.80 грн

Цанга WE-D 2,4 мм

Цанга WE-D 2,4 мм BINZEL, підходить в комплектацію..

55.80 грн

Цанга WE-D 3,0 мм

Цанга WE-D 3.0 мм BINZEL, підходить в комплектацію..

55.80 грн

Цанга WE-D 3,2 мм

Цанга WE-D 3,2 мм BINZEL, підходить в комплектацію..

55.80 грн

Цанга WE-D 4,0 мм

Цанга WE-D 4.0 мм BINZEL, підходить в комплектацію..

55.80 грн

Цанга для аргонового пальника

Цанга для аргонового пальника використовується в якості фіксатора не плавиться вольфрамового електрода в пальнику при проведенні TIG зварювання. Деталь забезпечує хороший контакт і токопроводімость всієї системи.

Конструкція

Механізм затиснення електрода на пальнику складається з трьох деталей: тримача цанги, цанги і затяжного ковпачка (капи). Цанга на аргон є втулка складної форми. На одній стороні виробу виконаний паз для забезпечення зміни внутрішнього діаметра.

При виході з ладу деталі її можна придбати окремо, не купуючи весь вузол. При виборі стежте за нанесеною маркуванням і анотацією на сайті під кожним виробом. Цанги для TIG зварювання підходять не всім пальників і не взаємозамінні.

Це довговічна деталь, яка практично не виходить з ладу. Її заміна необхідна при зміні діаметра робочого електрода для створення нероз'ємного з'єднання заготовок різної товщини.

Цанга TIG виготовляється з термостійкої бронзи, але матеріал виявився надто крихким з високими антифрикційними властивостями. Тому розробники почали застосовувати леговану латунь.

Цанга для аргонодугового пальника і її установка

Деталь монтується на пальник досить просто.

  • Цанга вставляється або вкручується в утримувач (залежить від модифікації).
  • Електрод, виконаний з вольфраму, проштовхується через внутрішній отвір з таким розрахунком, щоб зовні залишався кінець довжиною 3 - 6 мм. На яку він буде виступати за абрис керамічного сопла.
  • Затяжний ковпачок накручується на деталь, зменшуючи внутрішній діаметр. В результаті утворюється щільне надійне кріплення з високими струмопровідними властивостями.
  • Ковпачок виготовлений з діелектрика і служить ізолятором токопроводящей структури від деталей пальника.

Компанія «E-Weld»

Наша компанія пропонує цанги для TIG пальника, виготовлені німецьким концерном «BINZEL». Вони підходять для комплектації аматорського та професійного обладнання.

  • Багаторічна співпраця з провідними виробниками зварювального устаткування дозволяє пропонувати нашим клієнтам адекватні ціни.
  • Якщо хочете придбати наші товари ще дешевше, стежте за акціями на сайті.
  • Наші фахівці здійснюють технічну та інформаційну підтримку, проводять консультації щодо особливостей комплектації і вибору обладнання.
  • З умовами системи знижок можна ознайомитися у нашого менеджера.